צור קשר

אם אתה סובל מכאבי גב בדרגה בינונית עד קשה עקב היצרות של תעלת השדרה, דלקת מפרקים ניוונית של חוליות השדרה או מחלות אחרות של עמוד השדרה, בדוק אם המערכת TOPS להחלפת מפרק הגב התחתון יכולה לעזור לך. למידע נוסף »

ד"ר ורנר לק (Werner Lack, MD)

ד"ר ורנר לק (Werner Lack, MD)

מנתח אורתופדי
וינה, אוסטריה

ד"ר לק נולד בוינה שבאוסטריה וקיבל את הכשרתו הרפואית בתחום האורתופדיה באוניברסיטת וינה.

ד"ר לק התמחה בתחום הכירורגיה של עמוד השדרה, כשאת השתלמות העמית שלו ביצע ב-Bad Wildungen תחת פרופסור קלאוס זילקה (Klaus Zielke) בשנת 1984. כחלק ממשלחת השתלמות עמיתים אוסטרית, שוויצרית וגרמנית הוא ביקר בשנת 1989 בארה"ב, בבריטניה ובקנדה, וזכה להזדמנות לעבוד ביחד עם מנתחים מובילים בתחום, ביניהם ד"ר בוכי-אדג'יי (Dr. Boachie-Adjei) (ניו יורק), ד"ר אשר (Dr. Asher (קנזס סיטי), ד"ר סטפי (Steffee) (קליבלנד), ד"ר קוסליץ' (Dr. Dussilch) וסטארק (Dr. Stark) (מיניאפוליס), ד"ר לורנץ' (Dr. Lorenz) (שיקאגו) וד"ר ג'סנסקי (Dr. Jesenski) (ציריך).


בין השנים 1993 ו-1995 ד"ר לק כיהן כמנהל יחידת עמוד השדרה במרפאה בווינה. ד"ר לק ביצע ניתוחי עמוד שדרה במספר בתי חולים בעיר וינה. 

במהלך 18 השנים האחרונות הוא צבר ניסיון רב עם שתלי עמוד שדרה דינמיים. ד"ר לק ביצע חלק מהניתוחים הראשונים מסוגים שבאוסטריה, כגון פיום עצם להסרת פדיקל, axialLIF, XLIF, בורגי מפרק מלעוריים ואת טכניקת Diana בארתרודזיה של המפרק עצה-כסל. ד"ר לק הוא חבר ב-European Spine Society, ב-North American Spine Society וב-German Society of Orthopaedic Surgery, הוא קיבל את ההכשרה התיאורטית על המערכת ™TOPS בכנס של Premia Spine ואת הניסיון המעשי בניתוח השתלה שבו השתתף כרופא אורח.

אתה ראוי לפתרון טוב יותר מקיבוע חוליות השדרה

בקש מידע נוסף